Проект "Топ-модель по-українськи" 4 сезон уже покинули 15 учасників – Карина Крилюк, Дмитро Заболотський, Ірина Симчич, Владислав Дунаєв, Михайло Кухарчук, який вирішив самостійно піти з проекту, Настя Панова, Єлизавета Доронько, Катерина Пригода, Максим Сосновський, Ірина Мойсак, Данило Золотов, Дмитро Харламов, Настя Гладченко, Марія Шевченко та Сергій Пістрий.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 15 випуск: кого з учасників неочікувано повернули на проект

З п'яти учасників – Вікторія Рогальчук, Реван Палюх, Свят Бойко, Олена Феофанова та Самвел Туманян – у фінал потраплять лише троє. І лише один стане переможцем першого змішаного сезону "Топ-модель по-українськи". Всі випусуки шоу "Топ-модель по-українськи" 4 сезон ви можете переглянути на нашому сайті.

Хто, на вашу думку, заслуговує перемоги? Голосуйте за свого фаворита!

"Топ-модель по-українськи" – це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

У проекті три експерти, кожен з яких гуру в своїй сфері. Вони організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Наставниками в четвертому сезоні "Топ-модель по-українськи" стали – Соня Плакидюк, Костя Боровський і Сергій Нікітюк.

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 4 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічова. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.