Цей тиждень 3 сезону "Топ-модель по-українськи" Настя Руда у кімнаті смутку стало певною несподіванкою. Вона чудово справилась з першим завданням. Непогано дівчина дефілювала у третьому завданні.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон 12 випуск: одна з дівчат потрапила до лікарні

Єдиним провальним випробовуванням цього тижня на Топ-модель по-українськи було друге, коли дівчата мали домінувати. Хоч у Насті твердий характер, та на зйомках вона повністю розгубилась.

Компанію Насті склала Аміна. Цього тижня на Топ-модель по-українськи дівчина була млявою, та на жодному із випробовувань не стала найкращою. Експерти зробили висновок, що у дівчини виникла криза. Чи зможе вона її побороти — залежить лише від неї самої.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон: учасники шоу та їхні фото

Фінальне випробовування цього тижня у Топ-модель по-українськи — дефіле. Але просто пройтись красиво недостатньо. По дорозі кожна з дівчат має зібрати свій ідеальний образ.

Обидві дівчини викладались на всі 100 відсотків. Та більш емоційною була Настя — вона створила на подіумі справжнє шоу. Аміна була трошки гіршою, але на цьому етапі вони вже не мають права на помилку — саме вона покидає проєкт.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 3 сезон 11 випуск: жорстокі випробування та несподіванка у фіналі

Топ-модель по-українськи Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе. Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.