Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск дивитися онлайн:

У 5 випуску "Топ-модель по-українськи" 2 сезон моделі вчились падати на подіумі. Учасники приміряли колекцію українського дизайнера Володимира Подоляна, однак вони не мали влаштувати ідеальне дефіле. Навпаки, перед ними стояло завдання впасти посередині подіуму, при цьому зробити це треба зробити якомога правдоподібніше, щоб Алла та дизайнер у це повірили.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск: шоу покинула Аліса

Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск: моделі вчилсь падати

Та, у більшості учасників "зіграти" падіння не вийшло. Єдиними, хто візначився у позитивному сенсі був Денис, Аня та Катя.

Наступне завдання теж потребувало акторських емоцій від учасників. Вони мали записати короткий рекламний ролик для реклами парфумів. Кожному учасникові надавали конкретну емоцію, яку вони мали відтворити у рекламі парфуму.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон: учасники шоу та фото

За результатами змагання Костя відзначив Ясю, як учасницю, що справилась із завданням найкраще. У якості призу дівчина отримала упаковку рекламованих парфумів.

Наступне завдання теж було непросте – учасники мали зняти обкладинку глянцю. Тут теж потрібно проявити свою акторську майстерність. Вони мали відтворити обкладинки з відомих глянцевих журналів. Деякі образи були дещо відвертими, тож хлопцям довелось позбутись зайвого волосся за допомогою депіляції. так, Дімі Сукачу продепілювали ноги, а Максим витерпів депіляцію під пахвами. Видовище не для слабодухих.

Непростим це випробування стало і для Софі. Їй дісталась чоловіча роль з вусами. Вона трансгендер, то це для неї особливо непросте завдання – показати жіночність у чоловічому образі. Та попри сумніви і переживання у дівчини усе вийшло.

На наступному завданні Алла знову дала учасникам право вибору. Вони самостійно мали підібрати собі образи у стилі стіт-стайлу. Це змагання знову продемонстрували, що зі смаком в учасників погано. Більшість обрали повсякденний і звичний для кожного стиль одягу.

Тільки три дівчини вразили експертів – це Софі, Яся та Катя. Вони троє відправились на вечірку. А решта повертаються додому. Та переможниця ще не визначилась. Зараз перед дівчатами стоїть завдання – привернути увагу фотографа та отримати яскраве стріт-стайл-фото. Найстильнішою та найуспішнішою у цьому завданні стала Катя.

У Дмитра Сукача весь тиждень складався не надто вдало. Хоч у хлопця дуже яскрава зовнішність, та він не зміг привернути увагу експертів. Тож заслужено відправився у кімнату скорботи. Не показала хорошого результату цього тижня і Аліса. Її теж розкритикували експерти та відправили до Діми до кімнати скорботи. Саме ці двоє учасників поборються за життя на проекті.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 4 випуск: фотосесія "ню" та повернення Віки Рогальчук

Тим часом житель VIP-кімнати теж змінився. Цього тижня найкращою на проекті стала Катя, тож вона замінить у розкішних апартаментах Дениса.

Перед Дмитром та Алісою знову стояло завдання створити класний лук та зробити вдале фото. А зібрати образ учасникам допомагають оперні співачки. Саме вони підказують учасникам, що саме вони мають одягти. У фотопозуванні жоден з учасників не вразив Аллу. Тож кращий серед двох поганих учасників став Дмитро. А проект покидає Аліса.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових облич у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 2 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

"Топ-модель по-українськи"Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.