На цьому тижні у "Супер топ-модель по-українськи" було три цікавих випробування – фотосесія "виправити минуле", дефіле з квітами біля дітей та фотосесія в білизні з партнером.

До теми! Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: чим здивував другий ефір

Цього тижня експерти вирішили вигнати Катю Чєчєлу через те, що вона погано ставилася до оточуючих та образила фотографа перед всіма учасниками та суддями. Вона навіть не змагалася за участь у проєкті.


Катя Чєчєла покинула проєкт / Фото Нового каналу

Також шоу покинула Настя ХТЗ – вона зізналася, що їй зараз тяжко і вирішила піти з шоу. Окрім того, учасниця погано впоралася у всіх випробуваннях. Зокрема, дівчина агресивно спілкувалася з суддями.


Настя ХТЗ покинула проєкт / Фото Нового каналу

Судді також критикували інших учасниць. У зоні ризику опинилися дві дівчини – Софі Берідзе та Настя Панова. Проте оскільки шоу покинула Настя судді, більш нікого не виганяли.

Що відомо про "Топ-модель по-українськи"?

Це модельне реаліті-шоу, яке дає дівчатам можливість підкорити світ високої моди, незалежно від гендерної приналежності.

Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України, кожен сам за себе. Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.