На особистій сторінці Джамали в інстаграмі з'явилися нові світлини. Українська артистка вже більше двох тижнів насолоджується теплом сонця в Єгипті. Вона також майже щодня ділиться з прихильниками найкращими кадрами з відпустки.

Дивіться також Джамала показала таланти батька: кумедна реакція сина – відео

Посеред холодної зими Джамала влаштувала релакс в одному з міст Єгипту – Марса-Аламі. Там вона відпочиває з синами, свекром та батьком. Вони відвідують екскурсії, катаються на квадроциклах та просто ніжаться на теплому сонці на піску. Співачка показала фото, на якому вона сидить в морі, а на колінах тримає молодшого сина Селім-Гірая. Він задумливо дивиться у воду, одягнений в блакитну панамку. Джамала ж позувала в купальнику та бежевому капелюсі.


Джамала з сином / Instagram / @jamalajaaa

А раніше Джамала показувала селфі зі старшим сином Еміром. Через сонце у нього вигоріло волосся, тому зараз воно стало білявим. Зіркова матуся позувала біля нього, заплівши своє чорне волосся в дрібні косички. А під фото співачка написала, що їй дуже хочеться ділитися з прихильниками теплом і сонцем.

"Для мене цінна кожна мить. Звичайно, справ стає все більше і більше, але я дуже ціную ці моменти поруч з моїми малюками, моїми рідними і цим прекрасним морем. Так чудово, що в Марса-Аламі збереглися практично всі види морських мешканців – якісь небезпечні, якісь прекрасні. У нас щораз відчуття, що ми купаємося в акваріумі", – написала Джамала.

Для перегляду фото гортайте праворуч: