Артистка вирішила влаштувати родині релакс посеред зими та вирушила в містечко Марса-Алам, що в Єгипті. Джамала разом з сином, свекром і батьком насолоджується морем, катається на квадроциклах, відвідує екскурсії та не забуває про музику. На особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала відео, на якому її татко грає на акордеоні.

До теми На екскурсії: Джамала показала нові фото з відпочинку з синами, татом і свекром

Джамала розповіла про таланти батька

Зірка виросла в родині музикантів. Її батько Алім Джамаладінов закінчив музичне училище з класу хорового диригування та диригував хором незрячих. Однак чоловік має шалену любов до музики, тому самостійно навчився грати на акордеоні. "Він дуже хотів опанувати акордеон, вже після закінчення училища вчився грати сам і брав приватні уроки", – похизувалась Джамала.

Співачка розповіла, що в готельному комплексі в Марса-Аламі довідались про таланти її батька та привезли інструмент з самого Каїру. Тому сім'я влаштувала імпровізований концерт просто на пляжі. Акордеон викликав справжній захват у 2-річного Еміра, який також проявляє інтерес до інструментів зіркової мами.

Емір взагалі вперше в житті побачив акордеон. І він просто в захваті,
– наголосила Джамала.

Реакція сина зірки на акордеон і справді кумедна. Хлопчик і собі спробував грати, спостерігаючи, як це робить дідусь. Він натискав кнопки просто під час того, як Алім Джамаладінов виконував партію.

Для перегляду всіх відео гортайте вправо