Джамала опублікувала серію надзвичайно красивих фото на особистій сторінці в інстаграмі. Вона розповіла, що обожнює поєднувати відпочинок з відкриттям нового для себе, постійно щось вивчати.

Дивіться також На квадроциклах в Єгипті: Джамала показала, як відпочиває з сином, батьком і свекром

Джамала, разом із маленькими синами відпочиває у сонячному Єгипті. З настанням в Україні холодів вона вирішила відправитися у відпустку. Проте влаштувала свято не лише для себе, а й для батька та свекра, яких запросила разом із собою.

Джамала з сім'єю на екскурсії

Артистка вирішила побувати на екскурсії у місті Марса-Алам, де й проводить свої канікули. Вона позувала на тлі архітектурних пам'яток разом із нащадками, а також зробила декілька фото, де показала свекра і тата.

"Люблю поєднувати відпочинок з відкриттям нового. Добре, що Марса-Алам – не просто курорт, це ще і місто зі своєю історією. Спочатку було просто рибацьким селищем (та й зараз місцеві в основному заробляють рибацтвом). В ньому є мечеть, храми, османська фортеця XVIII століття. Зрозуміло, що не так вже і багато залишилось пам'яток архітектури, але було дуже цікаво подивитися. Ось таке місто Марса-Алам", – написала зірка у публікації.

Для перегляду фото гортайте праворуч