Джамала вирішила влаштувати сімейну відпустку. У той час, як в Україні настала зима, зірка відправилася у спекотний Єгипет. Там вона ніжилася на сонечку, плавала у морі, а також влаштувала поїздку на квадроциклах. Захопливими кадрами знаменитість поділилася на особистій сторінці в інстаграмі.

Дивіться також Джамала поплавала з величезною черепахою в Єгипті: захопливе відео

Джамала на квадроциклі в пустелі

Артистка обрала для поїздки джинси, майку та сорочку, а на голову одягнула красиву хустку. Щоб пісок не потрапляв в очі, Джамала вирішила закрити їх сонцезахисними окулярами. Разом із зірковою матусею у пустелю відправився її старший син Емір-Рахман.

Сім'я не лише покаталася на квадроциклах, а й прогулялася пустелею та зробила декілька яскравих фотографій. У кожного ця поїздка залишиться в пам'яті назавжди, адже вони рідко подорожують разом, ще й так активно.

"Наша мандрівка марсіанською пустелею. Один дідусь – добре, а два – ще краще! Хто там казав, що бабусі – найкращі няні? Мені пощастило, у мене найкращі няні – дідусі! Вони вперше в Єгипті. Такі щасливі, немов діти. Бачили кристали, гору ороговілих черепашок, коралів. Навіть не віриться, що колись на цьому місці було море. Емір у шоці. Його вражень вистачить на цілий рік!", – написала в публікації Джамала.

Для перегляду фото та відео гортайте праворуч