На особистій сторінці в інстаграмі Джамала активно демонструє сімейний відпочинок в Єгипті. Якщо раніше зірка знімала переважно синів – 2-річного Еміра та 5-місячного Селім-Гірая, то тепер вирішила показати, як релаксує сама.

До теми Джамала показала, як молодший син плаває в морі: миле відео з Єгипту

Захопливе відео Джамали з Єгипту

Співачка відвідала відому на весь світ бухту Абу Дабаб, де влаштувала досить екстремальну розвагу – поплавала в морі з величезною черепахою. Для купання вона обрала легку сукню персикового кольору на бретелях. Вбрання довжини максі дуже ефектно виглядало під водою. Як пояснила Джамала підписникам, саме заради краси вона одягла сукню.

У масці для дайвінгу співачка плавала поряд з величезною черепахою. Вона залишалась осторонь тварини, адже туристам забороняють торкатися морських жителів.

Черепах і будь-яких інших морських тварин чіпати не можна – у них слабке серце. Тому просто спостерігаємо у відкритому морі і радіємо,
– розповіла Джамала.

Артистка розповіла, що в містечку Марса-Алам вже придбала собі хустинку нібито бренду Louis Vuitton та продовжує насолоджуватися морем разом з синами і батьком.

Для перегляду всіх фото та відео гортайте вправо