Джамалу не лякає ані пандемія коронавірусу, ані закриття кордонів. Вдруге за цей рік вона влаштувала відпустку на закордонному курорті. Цього разу для відпочинку артистка обрала містечко Марса-Алам, що в Єгипті. З синами Еміром і Селім-Гіраєм вона насолоджується теплим кліматом і Червоним морем. На особистій сторінці в інстаграмі співачка показала відео з молодшим сином, яке розчулило мережу.

До теми Джамала з сім'єю відправилась в Єгипет: перші фото та несподівана зустріч з Ніною Матвієнко

Миле відео з Єгипту

На відео п'ятимісячний Селім-Гірай одягнений у миле біле боді в сірий горох. Джамала зізналась: на літак поспішала так, що забула для сина спеціальний купальний костюм. Тому в нагоді став одяг, який артистка отримала в пологовому будинку разом з "Пакунком малюка".

Про безпечне купання хлопчика в морі зіркова матуся ретельно подбала. Він плавав на крихітному надувному колі зі спеціальним фіксатором для голови. У воді малюк почувався впевнено і весело бовтав ногами. Схоже, море Селім-Гірай полюбив з перших місяців життя, адже коли йому було лише два місяці сім'я відправилась до Туреччини.

"Може, я вже наслухалася арабської мови, але мені здається, що Селімка співає арабською", – написала Джамала, порадивши фоловерам дослухатися до звуків малюка.

Для перегляду відео гортайте вправо