Чуттєву світлину опублікував фан-клуб виконавиці на своїй сторінці в інстаграмі. Кароль зробила миле селфі з сином в автомобілі. Вона насолоджується спільним проведенням часу, поки Веніамін не повернувся на навчання у Велику Британію.

Читайте також У сукні за 56 тисяч гривень: Тіна Кароль ефектно проїхалася у метро у розкішному образі – відео

Тіна не втрачає жодної нагоди побути із нащадком. До початку пандемії коронавірусу у світі артистка жила на дві країни, але через насичений робочий графік їй рідко вдавалося побути із сином тривалий час. Тому тепер зіркова матуся багато часу приділяє Веніаміну. Не забуває і про спільні світлини, які згодом грітимуть душу приємними спогадами.


Тіна Кароль з сином / Instagram / @tinakarol_fantina

У березні 2020 року Веніамін переїхав з Лондона в Україну. У Великобританії син знаменитості навчається у престижній школі Repton Preparatory School. 11-річний хлопець живе в українській сім'ї, вивчає рідну мову та ходить в церкву. Також він бездоганно володіє англійською. На карантині Веріамін навчався дистанційно і усі домашні завдання виконував самостійно.

У нещодавному інтерв'ю співачка розповідала, що у Великій Британії розглядається варіант дистанційного навчання у школах. Проте вона разом із сином вирішила, що він у будь-якому випадку повернеться до Лондона. Веніамін дуже сумує за друзями, які залишилися там.