Українська акторка та ведуча чимало часу приділяє сім'ї та дітям. 30 серпня святкує день народження її старша донька Діана. Лілія Ребрик привітала дівчинку та поділилась родинними фото в інстаграмі.

Цікаво Лілія Ребрик зворушила кадрами талановитої доньки: мила фотосесія

Діані виповнилося 8 років. Донечка зіркової матусі вже активно знімається в кіно та займається танцями. Лілія зізнається, що її донька завжди тримає маму і тата в тонусі і вчить їх бути батьками.

З нагоди свята Ребрик влаштувала сімейну фотосесію на подвір'ї дому. Актриса позувала в рожевій сукні. Донечок вдягнула однаково в ніжно-персикові платтячка з мереживом і заплела волосся в колоски.

Дивитися на те, як ти дорослішаєш- суцільна радість. Ти така красуня, така розумниця. І нехай ти не завжди хочеш вчити таблицю множення, але ти віртуозно розкажеш про всі породи собак, про скалапендр та тиранозаврів,
– підписала фото Лілія.


Лілія Ребрик з сім'єю / Instagram / @liliia.rebrik

З днем народження Діану привітали багато шанувальників Лілії Ребрик, а серед них й акторка Ольга Сумська. "Вітаємо принцесу з іменинами! Успіхів красуні, нових ролей в кіно!", "З днем народження маленьку красуню. Ваші дівчатка абсолютно чарівні", "Щастя їй та всього найкращого", – посипались привітання від підписників.


Лілія Ребрик з сім'єю / Instagram / @liliia.rebrik


Діана Дика святкує день народження / Instagram / @liliia.rebrik