Радісну новину українська модель і ведуча Василіса Фролова розповіла виданню Elle.ua. Зірка також розповіла про планування вагітності та інші цікаві деталі.

Не пропустіть Модель Карлі Клосс підтвердила свою вагітність зворушливим роликом

Василіса Фролова про вагітність

Українська телеведуча зізналась, що часто чула думки про те, що не потрібно заморочуватися над бажанням завагітніти, а навпаки, відпустити це. Василіса розповіла, що настільки перестала вірити, що коли-небудь завагітніє, що й забула про це. І саме тоді їй вдалось зачати дитину.


Василіса Фролова для Elle

Також Фролова розповіла, що нічому не дивується цього року. Але їй було трохи лячно вагітніти в такий переломний момент, до того ж, телеведучій – 42 роки. Зірка наголосила і на змінах, які відбулись в її житті.

З одного боку, я завжди наголошую, що у мене тепер змінилося все. Але от коли хочу це пояснити іншим, розумію, що конкретизувати нема що. Просто помічаю, що світ почав мені усміхатися. Люди усміхаються мені частіше, а з іншого боку розумію, що напевно, вони віддзеркалюють мене. Стан дійсно чарівний,
– зізналась Василіса Фролова.

Телеведуча поділилась і цікавими фактами. Зокрема, вона почала помічати за собою дивні вподобання в їжі. "Це сталося як у книжці: спочатку я тиждень об'їдалася оселедцем, потім мені терміново вночі знадобився манговий шейк, і я поїхала за ним в цілодобовий супермаркет, тому що не могла заснути! Згодом був період об'їдання квашеною капустою, потім різко мені так захотілося бананів (ніколи взагалі їх не любила), що я зупинилася біля магазину і одним махом з'їла чотири штуки! Навіть моя собака дивилася на мене з подивом".


Василіса Фролова для Elle