Техніка бейкінгу полягає у тому, що потрібно нанести товстий шар напівпрозорої пудри на шкіру обличчя. Її треба витримати 5 – 10 хвилин, щоб тепло тіла зафіксувало чи "запекло" (bake – звідси й слово бейкінг) основу макіяжу та консилер і тональний крем під пудрою. Ця техніка може здаватись дивною, але з правильними порадами все вдасться.

Дивіться також Тейлор Свіфт повертає у моду "хвилі русалки": як повторити бездоганну літню зачіску

Найперше варто зауважити, що техніка просто не потрібна тим, хто користується невеликою кількістю консилера чи взагалі не любить повний макіяж. Це лиш для випадків, коли макіяж покриває все обличчя і вам потрібно, щоб він був стійким увесь день.

Для того, щоб закріпити макіяж, підходить розсипчаста фіксуююча пудра. Щоб мейкап мав гладенький вигляд, наче у фільтрі з інстаграму, обирайте напівпрозорі, світлі або білі пудри. Пресовані й мінеральні пудри не підійдуть: вони будуть надто важкими.

Серед "інструментів" знадобиться: вологий спонж (найзручнішим буде у формі трикутника) та пухнастий пензлик.

Як правильно робити бейкінг

  • Крок 1: підготовка до макіяжу. Підготуйте шкіру до нанесення продуктів, а особливо шкіру під очима. Нанесіть зволожувальний крем, щоб велика кількість пудри не підкреслила сухості й зморшки.
  • Крок 2: після тонального крему нанесіть консилер, можна не економити. Розтушуйте його вологим спонжем.
  • Крок 3: нанесіть ще один тонкий шар консилера та розтушуйте.
  • Крок 4: візьміть пензлик для пудри та нанесіть тонкий шар розсипчастої пудри на макіяж, щоб зафіксувати основу.
  • Крок 5: візьміть вологий спонж, занурте його в пудру та щедро нанесіть продукт на зону під очима, де ви використовували консилер. Багато хто наносить пудру на ніс, лоб, підборіддя – це за вашим бажанням. Не хвилюйтесь щодо свого вигляду зараз – це частина процесу. Залиште все на 5 – 10 хвилин для "запікання" та фіксації. За цей час можна виконати макіяж очей: якщо тіні сипатимуться, їх можна легко позбутися з обличчя разом з фіксувальною пудрою.
  • Крок 6: коли час очікування завершився, візьміть пухнастий пензлик та змахніть решту продукту з вашого обличчя. Так у вас вийшов стійкий макіяж для фотосесії та інших подій, що не потребує фільтрів.

Як робити бейкінг: відео