Відомий голлівудський актор Раян Рейнольдс днями взяв участь в програмі Access Hollywood, де дав невелике інтерв'ю. У ньому він розповів про досвід батьківства, адже Раян – батько трьох донечок. Варто зазначити, що актор нечасто ділиться деталями особистого життя з дружиною Блейк Лайвлі.

Це цікаво Двейн Джонсон не помістився у новий спорткар на зйомках бойовика Netflix: курйозне фото

Раян Рейнольдс зізнався, що ніколи не уявляв, що може стати батьком трьох дітей, зокрема – донечок. Втім, такий досвід йому неймовірно подобається. Актор розповів, що його діти надзвичайно сміливі.

Крім жартів, вони найбільш обдаровані люди, яких я знаю. Якщо щось в моєму житті бувало божевільним або страшним, першими, на кого я спирався, були вони, бо дівчата володіють мудрістю, силою і спокоєм,
– розповів Раян Рейнольдс.

Актор зазначив, що виріс у сім'ї, де були тільки хлопчики. Так, у Раяна є три старших брата, тому виховувати трьох доньок було для нього неочікуваним. Але актор зізнається, що йому до вподоби кожна секунда цієї пригоди. Також він розповів про те, як вони з Блейк поєднують роботу та кар'єру.

Ми намагаємося не розлучатися: я знімаюся у фільмах, дружина теж. Ми подорожуємо всюди, ми завжди разом. Я думаю, що найкраще в цьому те, що ми не проводимо час окремо. Я багато уваги приділяю своїм дівчаткам,
– зізнався Раян Рейнольдс.

Нагадаємо, що 44-річний Раян Рейнольдс та його 33-річна кохана Блейк Лайвлі одружені вже вісім років. Найстарша донька Джеймс народилась через два роки після весілля. Ще через два роки в пари народилась Інес. А рік тому, незважаючи на те, що актори намагались приховати новину про народження третьої дитини, стало відомо, що на світ з'явилась Бетті.

Дивіться відео Раян Рейнольдс розповідає про батьківство онлайн: