Співачка поширила чарівний ролик на особистій сторінці в інстаграмі. У столиці випав сніг і артистка долучилася до числа тих людей, які раділи зимовій погоді та насолоджувалися цими приємними моментами.

Дивіться також З донечкою на руках: Світлана Тарабарова поділилася миловидним фото

Після заходу сонця Тарабарова з синочком відправилася на прогулянку. Сніг красиво мерехтів у сяйві вечірніх ліхтарів, що додавало святкової, новорічної атмосфери.

Миловидне відео Світлани Тарабарової та її сина

Іван був одягнений у красиву зимову курточку, штани та шапку. Малюк бігав по подвір'ю, танцював під пісню матусі "Падає сніг" і отримував величезну кількість позитивних емоцій.

Світлана одягнула теплу екошубку, чорну шапку та штани. Вона також, як дитина, раділа цій прекрасній порі в році. У складний час, який зараз переживає кожен із нас, необхідно вміти знаходити щастя в простих речах.

А у вашому місті вже падає сніг? Ми такі щасливі вибігли на вулицю, увімкнули улюблену пісню і закарбували цей момент у серці та для вас на відео. Це вже стало нашою традицією. От тільки Марія пропустила цю вечірку, адже солодко спить вдома. Та у неї ще все попереду,
– написала в дописі артистка.