Кожен випуск "Танців з зірками" перетворюється на яскраве шоу та запеклу боротьбу між учасниками. Кожна пара змагається за симпатію з боку глядачів та суддів і вдається до оригінальних експериментів. Так, Юлія Саніна та Дмитро Жук вирішили відтворити на паркеті поставновку в стилі "Аватару". Приголомшливими фото артистка вже поділилася на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Влад Яма прокоментував п'ятий ефір "Танців з зірками" та виліт Арама Арзуманяна з проєкту

Темою п'ятого прямого ефіру проєкту "Танці з зірками" стало світове кіно. Впродовж тижня учасники готували нові постановки та перевтілення. Юлія та Дмитро вирішили зробити свій номер надзвичайно ефектним і презентували вражаючу постановку. Вони вийшли на паркет із віденським вальсом у стилі "Аватар".

Саніна зізналася, що саме герої цього фільму надихали її на різноманітні перевтілення у творчій кар'єрі. Тому в прямому ефірі вона неабияк здивувала глядачів і суддів, а виступ набрав найвищі оцінки від експертів.

"Танці з зірками" виявилися для мене чимось більшим, аніж просто шоу про танці. Щонеділі у мені народжується нова Я, моя нова частинка. За цей місяць я дізналася про себе так багато нового. Велике спасибі всім, хто створював з нами магію. У нас вийшло на всі 100%,
– написала в дописі співачка.

Для перегляду фото гортайте праворуч

"Танці з зірками 2020" 5 випуск: дивіться онлайн – виступ Юлії Саніної та Дмитра Жука