Учасниця четвертого сезону шоу "Танці з зірками 2020" Санта Дімопулос не соромиться розповідати шанувальникам про емоції та переживання, яких вона зазнає під час ефіру. Зірка ділиться ексклюзивними фото на своїй інстаграм-сторінці.

Читайте також Підготовка травматична: Санта Дімопулос поділилась хвилюванням перед ефіром "Танців з зірками"

Санта Дімопулос зізналась, що шість тижнів її участі в шоу, які були сповнені тяжкої праці, переживань та стресу, вона перейшла крізь багато змін. А саме, співачка стала іншою і зовні, і зсередини.

Зовнішні зміни Санти Дімопулос

  • Зірка схудла!

Співачка зізнається, що після останніх пологів ніяк не могла позбутися кількох зайвих кілограмів. Але завдяки "Танцям з зірками", їй вдалося скинути зайву вагу

  • Знову танцює

Співачка раніше займалась танцями. Але після смерті батька вона закинула цю справу, а тому 20 років не виходила на паркет. Але тепер вона знову рада відновити свої навики і насолоджується емоціями.

  • Вчиться тримати поставу, емоції та обличя

Санта зізнається, що після щоденних восьмигодинних репетицій показувати свій результат і тримати всі емоції при собі доволі важко. Але тримати себе в руках та показувати свій максимум – це виклик для співачки, який вона залюбки приймає.

Внутрішні зміни

  • Навчилась цінувати кожну хвилинку з сім'єю

Артистка розчулюється завжди, коли згадує про родину. І зараз, коли часу для сім'ї стало дуже мало, він став для неї неймовірно цінним.

  • Повірила в себе

Раніше зірка сумнівалась, чи змогла б вона прийняти виклики та зіткнутися з ними гідно. Але тепер вона готова до всього і навіть коли важко та хочеться опустити руки, Санта розуміє, що мусить пройти новий етап.

  • Знайшла внутрішні ресурси

Екстримальні ситуації завжди активізують організм та можуть допомогти йому показати те, чого раніше ти за собою не спостерігав. Такі речі помітила й учасниця "Танців" і тому вона вчиться правильно з ними поводитися.

  • Навчилась тримати дисципліну та графік

Санта зрозуміла, що почала отримувати насолоду від того, що дотримується певного графіку дня. Адже наприкінці з'являється відчуття, що він проведений надзвичайно плідно та продуктивно.

  • Дуже цінує підтримку і увагу!

Підтримка близьких, друзів, знайомих, дає Санті заряд енергії, стимул рухатися далі і йти вперед.

Для перегляду фото гортайте праворуч: