У суперфіналі шоу "Танці з зірками" перемогу здобула Санта Дімопулос. Однак фаворитка глядацького голосування вирішила розділити перемогу з Юлією Саніною. Причиною такого рішення став попередній танцювальний досвід артистки. Тому, заради справедливості, вона віддала кубок солістці гурту The Hardkiss.

Санта Дімопулос не приховувала, що в дитинстві займалась бальними танцями, однак після перемоги вирішила розповісти більше про перші кроки на паркеті. Допис вона опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі.

Важливо Прийняла рішення спонтанно: Санта Дімопулос пояснила, чому віддала кубок Юлії Саніній

Санта Дімопулос про перший вихід на паркет

Вона зізналась, що перші па в танцювальному залі їй не вдавались. Дитиною вона була готова покинути тренування після перших невдач. Після слів доньки: "Здається, у мене не виходить", – Яніс Дімопулос надихнув її на продовження занять."У тебе все вийде, адже танець – це природний рух, це життя. Світ танцює навколо тебе, коли ти танцюєш. Просто танцюй разом з ним", – порадив батько маленькій Санті Дімопулос.

Вона стверджує, що "танець зупинився" після смерті батька, адже "світ змінив рух" і вона більше не могла вийти на паркет. Тому саме проєкт "Танці з зірками" допоміг Дімопулос знову пережити ті емоції, які вона в дитинстві розділила з батьком.

Коли мене запросили брати участь в шоу "Танці" всередині мене прокинулася маленька дівчинка, у якої відбувся перший урок танців,
– наголосила переможниця.

Вона наголосила, що завдяки шоу "Танці з зірками" прожила нове життя, навчилася бути в моменті, шукати нові сенси. Кожну історію Санта Дімопулос і Макс Леонов проживали по-справжньому.

Санта Дімопулос про перемогу на "Танцях з зірками"

Вона вкотре зізналась, що на проєкт йшла не заради кубка, а заради досвіду. Саме тому в фіналі зірка проявила свою повагу до праці Юлії Саніної, віддавши співачці символ тріумфу.

"Досвід і усвідомлення підказали мені зробити те, що я зробила в кінці: передати кубок. Так мені підказало серце. Це жест поваги до Юлі і її праці. Моє рішення було спонтанним, але я щиро вважаю, що перемогу ми повинні розділити", – наголосила Санта Дімопулос.