29 листопада відбувся фінал "Танців з зірками 2020", у якому перемогу здобули одразу дві пари – Саната Дімопулос і Макс Леонов, Юлія Саніна та Дмитро Жук. Хто перемагав на телепроєкті у минулих сезонах – читайте у матеріалі 24 каналу.

Читайте також "Танці з зірками 2020" 14 випуск: чим запам'ятається грандіозний фінал шоу

Переможці всіх сезонів "Танців з зірками"

Володимир Зеленський та Олена Шоптенко

Перший сезон танцювального проєкту відбувся у 2006 році. Тоді він викликав неабиякий ажіотаж серед глядачів, адже подібного формату розважальних шоу на телебаченні не було. Перемогу здобула пара чинного президента України Володимира Зеленського та хореографині Олени Шоптенко. Друге місце тоді посіли Наталія Могилевська та Влад Яма.

Володимир Зеленський та Олена Шоптенко на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Лілія Подкопаєва та Сергій Костецький

У 2007 році переможцями шоу стали олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва та Сергій Костецький. Головним суперником спортсменки був музикант Олег Скрипка. Він набрав всього на два бали менше, ніж Лілія, і посів почесне друге місце.

Лілія Подкопаєва та Сергій Костецький на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Марцін Мрочек та Ганна Пелипенко

У третьому сезоні проєкту Наталія Могилевська знову вийшла на паркет. Тоді співачка отримала високі оцінки від суддів, проте симпатію глядачів вдалося заполонити польському акторові Марціну Мрочеку, який переміг у парі з Ганною Пелипенко.

Марцін Мрочек та Ганна Пелипенко на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Стас Шурінс та Олена Пуль

Четвертий сезон "Танців з зірками" став тріумфальним для учасника шоу талантів "Фабрика зірок" і латвійського співака Стаса Шурінса. Партнеркою артиста стала Олена Пуль. Ця пара є наймолодшою серед усіх переможців проєкту.

Стас Шурінс та Олена Пуль на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко

Із третього разу, у 2016 році, виконавиці все-таки вдалося перемогти у "Танцях з зірками". Тоді партнером Наталії був Ігор Кузьменко, який допоміг знаменитості вибороти омріяний кубок. Суперниками переможців були Надя Дорофєєва та Женя Кот.

Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова

У 2018 році переможцями "Танців з зіркми" стали комік Ігор Ласточкін та хореографиня Ілона Гвоздьова. Пара швидко завоювала прихильність глядачів і у фіналі отримала бажаний кубок.

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Ксенія Мішина і Женя Кот

Переможцями оновленого сезону "Танців з зірками" у 2019 році стали акторка і тепер головна "Холостячка" країни Ксенія Мішина та Женя Кот. Перемогу цій парі пророкували з першого прямого ефіру. Головними суперниками тріумфаторів були Анна Різатдінова та Олександр Прохоров.

Ксенія Мішина і Женя Кот на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Санта Дімопулос і Макс Леонов, Юлія Саніна та Дмитро Жук

У 2020 році вперше за історію проєкту тріумфаторами стали одразу дві пари. Санта Дімопулос і Дмитро Жук отримали низькі бали суддів, проте глядачі допомогли їм перемогти на шоу. В останні хвилин прямого ефіру Санта віддала свій кубок Юлії Саніній. Але Юлія та її партнер Дмитро зазначають, що вони посіли почесне друге місце, а звання переможців їм не потрібне.

Санта Дімопулос і Макс Леонов на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн

Юлія Саніна та Дмитро Жук на "Танцях з зірками": дивіться відео онлайн