Тепер Олена Шоптенко на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала зворушливе відео, у якому показала найемоційніші моменти, які траплялися на шоу за ті чотири тижні, коли вона була учасницею. Танцівниця також подякувала партнеру та глядачам за підтримку.

Читайте також Олена Шоптенко поділилася враженнями від виступу на "Танцях з зірками" під час концерту Винника

Після того, як Олега та Олену дискваліфікували з проєкту, глядачі у соціальних мережах запустили флешмоб із закликом повернути учасників. Проте пара прийняла рішення не повертатися на шоу і подякувала усім за величезну підтримку.

Олена Шоптенко про "Танці з зірками"

Шоптенко у своїй публікації зазначила, що це був найкоротший сезон "Танців з зірками" у її житті, хоча він і обіцяв бути одним із найдовших.

Ще на початку сезону я пообіцяла собі, що це мій останній сезон у якості танцівниці і хореографа в парі. Життя розпорядилося по-своєму і підтвердило моє рішення,
– написала Олена.

Вона зізналася, що шкодує лише про те, що Олег Винник не встиг показати все, на що здатен. Ці чотири танці назавжди залишаться в серці хореографині. Шоптенко щиро вдячна команді "Танців з зірками" і всім, хто був причетний до цього проєкту.

За успіхом завжди стоять люди, які трудяться та люблять свою роботу. А наші чотири танці – це безперечний успіх! Дякую, дорогі глядачі, за вашу підтримку, критику та хвилювання! Олеже, було круто! Дякую тобі за цей сезон!
– поділилася Олена.