Як повідомили організатори шоу в інстаграмі, на глядачів чекатиме чимало перевтілень у вечір Геловіну. Не тільки учасники, але й судді постануть у містичних образах з відомих фільмів та серіалів. Хто займе четверте крісло експерта на "Танцях з зірками", поки невідомо. Натомість автори шоу з легкістю розсекретили кіногероїв, в яких перевтіляться зіркові судді.

Цікаво Анна Різатдінова назвала фаворитів "Танців з зірками" та зізналась, чи має симпатію до Мельника

Катерина Кухар

Для прими-балерини Катерини Кухар підібрали образ з найпопулярнішого серіалу жовтня – "Редчет". Суддя приміряє вбрання у стилі медсестри Мілдред Ретчед, яка є однією з найбезжальніших вбивць в історії кіно.

Влад Яма

А от хореограф і танцівник Влад Яма не боїться страхітливого гриму. У ніч Геловіну він постане у прямому ефірі в образі Франкенштейна. Про цього моторошного персонажа, якого створив і оживив науковець, знято десятки культових стрічок, а тому перевтілення Влада Ями в кіногероя вже викликало цікавість у публіки.

Григорій Чапкіс

Вдасться до експерименту і знаменитий хореограф Григорій Чапкіс. Мабуть, всі глядачі очікували, що він приміряє образ Чарлі Чапліна, на якого так схожий. Однак Григорій Чапкіс вирішив здивувати прихильників та постати у 10 випуску "Танців з зірками" з гримом Дракули.

А от в яких костюмах з'являться на шоу Тіна Кароль і Юрій Горбунов, поки невідомо.