Естафету виконавиця отримала від фронтвумен гурту The Hardkiss Юлії Саніної. Слава Камінська записала оригінальний ролик, яким показала, що приймає виклик від попередньої учасниці. Відповідне відео вона опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Танці з зірками: з ким вийде на паркет Тарас Цимбалюк і Дар’я Петрожицька

Відповідь Камінської була досить гумористичною. За сюжетом, вона прийшла до ворожки, щоб дізнатися, чи варто їй знову приймати участь у проєкті. Та і наворожила знаменитості чудові результати на паркеті.

"Хотіла корпоративів, а вийшло як завжди. З великим натхненням приймаю виклик від Юлії Саніної. Все з чистого аркуша. З ідеальним художником для цього полотна", – написала у дописі Слава.

Зірка передала естафету зірковому колезі, ведучому Дмитру Танковичу та запросила його на паркет.

Нагадаємо, Слава Камінська вже була учасницею проєкту "Танці з зірками". Вона була змушена покинути шоу після травми, яку отримала на репетиції. За словами знаменитості, при виконанні акробатичного елементу, впала і відчула сильний біль.

Хто вийде на паркет "Танців з зірками"?

Першим зірковим учасником нового сезону став співак Олег Винник. Наступною погодилася вийти на паркет співачка Надія Мейхер, яка передала естафету Санті Дімопулос. Також глядачі побачать у проєкті актора Тараса Цимбалюка, Дар'ю Петрожицьку та Юлію Саніну.