7 ефір телешоу буде присвячений латиноамериканським танцям. Організатори запевняють, що це буде найпристрасніший та найзапальніший випуск сезону, адже на учасників вперше чекатиме справжній танцювальний іспит гарячими хореографіями. На офіційній сторінці проєкту в інстаграмі вже назвали імена зіркового судді, а також ведучої балкону.

Читайте також Танці з зірками 2020: Санта Дімопулос показала бекстейдж 6 випуску – відео

Знамениті гості неабияк здивують вас. До трійки легендарних суддів "Танців з зірками" приєднається пристрасний ексучасник, без якого неможливо уявити "Вечір латини". Цієї неділі виступи танцівників оцінюватиме секс-символ проєкту Іраклі Макацарія. Два роки тому він виходив на паркет разом із Яною Заєць, яка у новому сезоні була партнеркою Тараса Цимбалюка і покинула проєкт після шостого прямого ефіру.

Ведучою балкону цього тижня буде гаряча і чарівна Настя Каменських. Українська попдіва нещодавно презентувала перший іспаномовний альбом, пісні з якого вже стали справжніми хітами і звучать на танцювальних майданчиках у багатьох країнах світу. У "Вечір латини" NK зустрічатиме пари після виступів і дізнаватиметься їхні перші емоції.