Згідно з новими правилами "Танців з зірками 2020", пару можуть дискваліфікувати, якщо вона не з'явиться на паркеті упродовж 2 ефірів. 27 вересня Олег Винник та Олена Шоптенко відмовились від виходу на паркет через інфікування коронавірусом. Тому ще в анонсі організатори шоу наголосили, що саме ці учасники опинились під загрозою виходу з проєкту.

Не пропустіть "Танці з зірками 2020" 6 випуск: родина Фреймут на шоу та дискваліфікація Винника

Вже у 6 прямому ефірі Олег Винник і Олена Шоптенко зізнались, що в них виявили складну форму коронавірусу, а тому виконати нову постановку під пісню "Другої Ріки" пара не змогла. Олег Винник додав, що тепер почувається значно легше, але, за порадою лікарів, ходити на репетиції він все ж не зміг.

І хоч всі глядачі на знімальному майданчику "Танців з зірками 2020" підтримали пару, організатори дотримались правил і дискваліфікували Олега Винника і Олену Шоптенко.

"Я абсолютно погоджуюся з вердиктом, тому що закон є законом і так має бути. Не хотілося б, щоб таким чином, але так воно є. Хочу сказати, що цей проєкт дуже крутий. Для мене це був величезний іспит і навчання. Хочу подякувати усім, хто працює над цим шоу, Оленочко, тобі. Ти багато чого мені дала на паркеті. Я зрозумів, що таке танці і це круто, дуже круто. Судді, дякую за ваші коментарі і критику. Дуже вам вдячний за цю науку. Дякую всім, хто за мене голосував, а я знаю, що за мене голосувало дуже багато людей", – зазначив Олег Винник.

Окрім цього, у прямому ефірі артист вирішив підтримати Ольгу Фреймут і Позитива. Учасникам Олег Винник передав всі голоси, які глядачі віддали їхній парі у 6 випуску.

Дивіться запис Олега Винника для "Танців з зірками 2020": відео

Знайомтесь Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

Та на цьому випробування для учасників шоу не завершились. Окрім Олега Винника та Олени Шоптенко, проєкт у 6 випуску покинула ще одна пара.

У зоні ризику опинились дві акторські пари – Тарас Цимбалюк і Яна Заєць, Дар'я Петрожицька та Ігор Гелуненко. За результатами голосування глядачів і суддів, найменшу кількість балів отримали Тарас Цимбалюк і Яна Заєць, які й покинули проєкт. Пара мала конфлікт незадовго до виходу з шоу, оскільки актор не знаходив вільного часу для репетицій. Та вже в наступних ефірах все змінилось, а Тарас Цимбалюк і Яна Заєць показали злагодженість на паркеті.

6 ефірів – це і так для мене великий крок,
– зазначив Тарас Цимбалюк.

"Танці з зірками 2020" 6 випуск: дивитись онлайн – виступ Тараса Цимбалюка і Яни Заєць

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.