У новому випуску "Танці з зірками" зірки розповідали про свої особливі історії та час, який назавжди змінив їхнє життя. У кожного було чимало проблем та втрат у житті, але вони змогли пройти усі випробування та на всю країну поділитись сокровенним.

Зверніть увагу "Танці з зірками 2020" 4 випуск: сповідь Фреймут, гірка втрата Дімопулос і сварка Цимбалюка

Незважаючи на надмірну вагу та перший досвід у танцях, Alyona Alyona змогла пройти у шоу "Танці з зірками" 4 випуски та завоювати любов усіх глядачів. Після виконання запального джайву, де реперка на декілька хвилин повернулась у виховательське крісло під час постановки танцю, їй та партнеру Юрію поставили низькі бали. Недостатня підтримка фанатів з голосами теж зіграла свою роль, тому пара покинула проєкт у 4 випуску шоу.

"Танці з зірками 2020" 4 випуск: дивіться онлайн – виступ Alyona Alyona і Юрія Гурича

Знайомтесь Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.