У 2 випуску "Танців з зірками" організатори вирішили влаштувати на паркеті справжній бал. Усі 14 учасників продемонстрували чуттєві та водночас пристрасні постановки, здивувавши суддів.

Не пропустіть "Танці з зірками 2020" 2 випуск: реп від Катерини Кухар та розкішний вечір балу

За традицією, першими оцінювали виступи конкурсантів експерти. У 2 випуску гостьовим суддею став Ігор Ласточкин, який не шкодував високих балів парам, адже пам'ятає і свої хвилювання перед виходом на паркет. За результатами голосування експертів, найслабшою парою виявились Слава Камінська і Дмитро Дікусар.

Та, як і в попередньому сезоні "Танців з зірками", вирішальними були голоси глядачів, які віддали свою підтримку фаворитам. Відтак у зоні ризику опинились Позитив і Юлія Сахневич, Сергій Мельник і Аделіна Делі, Дмитро Танкович і Ілона Гвоздьова.

Першими "Танці з зірками 2020" покинули Дмитро Танкович і Ілона Гвоздьова. Пара з першого випуску потерпала від нападів хейтерів, які звинувачували танцівницю у тому, що вона безвідповідально ставиться до своєї вагітності: на останніх місяцях вона погодилась вийти на паркет. Критикували й невправні танцювальні па Дмитра Танковича.

Дякую. Це трішки швидше, аніж я планував. Але інколи важливіший яскравий сплеск, – зазначив Дмитро Танкович.

Телеведучий додав, що Ілона Гвоздьова зробила неможливе: вона навчила його танцювати.

"Танці з зірками 2020" 2 випуск: дивіться онлайн – виступ

Дивіться також Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

"Танці з зірками"


– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.