Ще в перші хвилини 13 прямого ефіру "Танців з зірками 2020" ведучі оголосили, що традиційного танцю за життя не буде. Відтак після напруженого півфіналу оголосять ім'я пари, яка покине паркет за крок до останнього випуску.

Важливо "Танці з зірками 2020" 14 випуск: переможці шоу – Санта Дімопулос і Максим Леонов

За результатами голосування суддів, найменшу кількість балів отримали Надія Мейхер і Кирило Васюк. А от лідерами турнірної таблиці стали Санта Дімопулос та Максим Леонов і Юлія Саніна та Дмитро Жук. Тому тільки глядачі могли врятувати своїх фаворитів.

Однак у фінальні хвилини "Танців з зірками 2020" ведучі оголосили, що жодна пара не покине паркет у 13 випуску. Всі учасники стали фіналістами шоу та поборються за головний кубок вже 6 грудня.

Дивіться також "Танці з зірками 2020" 14 випуск: чим запам'ятається грандіозний фінал шоу

Цікаво Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.