З нагоди дня Львівського національного університету імені Івана Франка, який відзначали 11 жовтня, Святослав Вакарчук поповнив інстаграм-профіль архівними світлинами, які показав вперше. Музикант закінчив фізичний факультет за спеціалізацією "Теоретична фізика". На фото він зображений зі своїми одногрупниками, серед яких кумира мільйонів важко впізнати.

Читайте також Можна було б хоча б запитати: Вакарчук про хіт "Океану Ельзи" на попурі до Дня Незалежності

Святослав Вакарчук наголосив, що для нього університет – це не лише наука, а й друзі та перші шанувальники і концерти. Він з теплом згадує Наукову бібліотеку імені Михайла Драгоманова, кафедру теоретичної фізики, лекції у Великій Фізичній аудиторії та вечори в 7 гуртожитку на Майорівці.

День Львівського Університету. Університету, в якому я вчився. Університету, в якому я займався наукою. Університету, який дав мені друзів, вчителів і навіть перших шанувальників молодої студентської групи,
– зворушливо написав музикант.

Додамо, що батько Святослава Вакарчука Іван Вакарчук двічі був ректором Львівського університету та доктором фізико-математичних наук. Тому для лідера гурту "Океан Ельзи" Львівський національний університет назавжди пов'язаний з татом.

"Університет – це тато, Іван Вакарчук. Мій перший, найголовніший і найцінніший спогад. Дякую тобі, тату! Це ти зробив сьогоднішній день для мене святом", – додав Святослав Вакарчук.

Архівні студентські фото Святослава Вакарчука

На одному з кадрів зірка зображений 16-річним в студентському таборі. З друзями вони влаштували імпровізований концерт під гітари. Співак зауважив, що на той момент до першої репетиції гурту "ОЕ" залишалось ще 3 роки.


Святослав Вакарчук в 16 років / Фото Instagram / @sviatoslav.vakarchuk

На інших фото Святослав Вакарчук позує поряд з одногрупниками фізиками-теоретиками. Кадр зроблений наприкінці навчання орієнтовно 1995 року. Студенти помітно змужніли в порівнянні з тим, як виглядали при вступі на фізичний факультет.


Святослав Вакарчук з одногрупниками / Фото Instagram / @sviatoslav.vakarchuk


Святослав Вакарчук з одногрупниками / Фото Instagram / @sviatoslav.vakarchuk