Влад Яма не забуває ділитися з шанувальниками своїми враженнями від прямих ефірів рейтингового шоу. Він не лише коментує виступи учасників за суддівським столом, а й розповідає про свої емоції на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Я ревіла від болю і від образи: Юлія Саніна прокоментувала 9 ефір "Танців з зірками"

Влад зазначив, що дев'ятий випуск проєкту – це було справжнє свято танцю. Конкурсанти продемонстрували чудові постановки під неймовірне звучання оркестру. Яма зізнався, що відчуває та бачить прогрес зірок у хореографічних уміннях.

Я неодноразово наголошував на тому, що для мене велика честь брати участь у створенні найрейтинговішого шоу країни. І по-особливому приємно, що цей проект саме танцювальний. Кожного ефіру хвилююсь, як вперше. Але по-іншому, мабуть, ніколи і не буде. І це нормально,
– написав в дописі суддя.

Також він закликав підписників ділитися своїми враженнями від прямих ефірів у коментарях. Він, сподівається, що шанувальникам подобаються такі "Танці", а навіть якщо ні, то закликав поділитися. Влад Яма також зізнався, що сприймає деякі невдоволення зірок з усмішкою, проте ні на кого не злиться і з добротою ставиться до кожного.

Для перегляду фото гортайте праворуч