Зважаючи на впровадження карантину вихідного дня, українці були змушені залишатися вдома або ж насолоджуватись прогулянками на свіжому повітрі. Проте артистка Світлана Тарабарова вирішила, що нові обмеження – це чудова нагода для зустрічей з близькими. Тому вона запросила в гості зіркову подругу Наталку Карпу з донечкою Златою та чоловіком Євгеном. В інстаграм-профілі співачка показала, як сім'ї провели вікенд.

Читайте також З коляскою у чорному вбранні: Світлана Тарабарова показала образ бізнес-мами – фото

Світлана Тарабарова виховує двох дітей – 2-річного сина Івана та крихітну донечку Марію, яка з'явилась на світ лише наприкінці вересня. Первістку Наталки Карпи нещодавно виповнилось 10 місяців, однак Злата швидко порозумілась з Іваном. Співачка проявила свою гостинність та приготувала вечерю. Схоже, спільну мову знайшли й чоловіки подруг, адже в домі було гамірно не лише від дітей.

Карантин вихідного дня завдяки друзям минув весело. Іван бавився зі Златусею, ми смакували вечерю, приготовану господинею дому, мега люблю таку дружню теплу атмосферу,
– зізналась співачка.

Світлана Тарабарова поділилась, що син отримав у подарунок від зіркових гостей іграшковий набір інструментів, тому решту вечора артистка разом з Іваном лагодила авто.