Артистка належить до тих людей, які ніколи не втрачають позитиву. Вона не припиняє ділитися приємними митями із фанатами, розповідає не лише про творчість, а й про особисте життя. На особистій інстаграм-сторінці зірка опублікувала яскраву світлину, якою замилувала армію підписників.

Читайте також У білій сукні: вагітна Світлана Тарабарова зачарувала бездоганним літнім образом – фото

Світлана Тарабарова постала перед камерою у лляному комбінезоні смарагдового кольору. Вона вже неодноразово поширювала фотографії у цьому вбранні, де підкреслювала чималий вагітний животик. Чарівний образ доповнила мінімалістичною підвіскою та красивими довгими сережками. Волосся виконавиця вклала рівно, а на обличчі зробила легкий макіяж, яким підкреслила натуральну вроду.

Проте найбільше увагу привертають польові ромашки та погляд знаменитості. Вона прикрасила зачіску білими квітами, які тримала за вухом, і з легкою усмішкою дивилася вдаль. Проникливий погляд Світлани додав знімку, зробленому на тлі зеленого лісу, особливої атмосфери, а польові квіти нагадали, що триває літо, яким потрібно насолодитися сповна.

Подивіться яка краса навколо! Життя неймовірне! Так? Обожнюю польові квіти за їх ніжність,
– написала під фото Тарабарова.