Виконавиця оприлюднила миловидну сімейну світлину на особистій сторінці в інстаграмі. У дописі вона поділилася історією того, як разом із чоловіком обирали імена для діток.

Читайте також Світлана Тарабарова поділилася фото та відео з пологового будинку та показала обличчя доньки

Світлана поділилася, що такої кількості запитань, як щодо того, як вони назвали донечку, давно не отримувала. Тому вона із задоволенням поділилася з шанувальникам ім'ям крихітки, а також розповіла цікаві сімейні історії.

Тарабарова зізналася, що первістка Івана назвала на честь дідуся чоловіка. Він був дуже важливою людиною в житті Олексія Бондара і коханий зірки мріяв назвати сина на честь діда.

Як Світлана Тарабарова обирала ім'я для доньки?

З донечкою був реальний знак. 21 січня 2020 року знамените подружжя відправилося в подорож в Барселону. Там вони були щасливими на екскурсії величним Sagrada Família. Саме там Світлана стояла біля статуї Діви Марії і розуміла, що в неї токсикоз.

Кажу Олексію: "Здається, ми вдруге станемо батьками". А він мені: "Так",
– пригадала співачка.

Тоді Олексій запропонував назвати доньку Марією і Світлана погодилася. Знаменитість зізнається, що це єдине ім'я, яке їй подобається для донечки. І вже через декілька місяців закохані дізналися, що в них точно буде дівчинка.