В інтерв'ю програмі "Світське життя" Світлана Тарабарова розповіла Каті Осадчій про другі пологи. Співачка стала мамою вдруге у вересні і народила донечку, яку назвала Марією.

Варто знати Молилась, щоб не померти: Світлана Тарабарова розповіла про другі пологи

Раніше Світлана Тарабарова вже розповідала, що пологи розпочались в кінотеатрі, під час перегляду фільму. А через чотири години вона народила. Зірка хвилювалась, що пологи пройдуть так само боляче. Тому вона народжувала із застосуванням епідуральної анестезії. Світлані вкололи більшу дозу, тож вона розповіла: "Вдруге мені вкололи так, що я просто пила чайок. Ми знімали відео: "Донечко, ми тебе зустрічаємо".

Страшно було Світлані Тарабаровій і через пандемію коронавірусу. Для того, щоб піти на пологи, потрібно було здати лабораторні тести співачці та чоловіку Світлани.

Це страх-страх-страх. Страх, що чхне, що ти захворієш, захворіють твої близькі. Величезний мінус, коли дуже спекотно і ти на УЗД в масці. Але такі наші реалії зараз,
– зізналась Світлана Тарабарова.

Пройшовши всі складнощі та пологи, артистка вже повернулась у форму та майже відновила фігуру. Зірка розповіла, що другий раз живіт втягнувся значно швидше, тому вона вже відчувається стрункою.