Майже три місяці тому Світлана Тарабарова зізналась, що вагітна вдруге. Впродовж цього часу співачка демонструвала неймовірні образи для майбутніх матусь та відверто розповідала, як почувається у стані при надії. Дізнавшись стать дитини, зірка не стала інтригувати шанувальників та оголосила про це в інстаграмі. Вона чекає на народження дівчинки.

До теми Із фарбами на обличчі: Світлана Тарабарова малювала з сином – кумедні фото замилували мережу

В нас буде дівчинка. Ми мріяли про неї і на УЗД, коли дізналися, я плакала від щастя,
– поділилась Світлана Тарабарова.

Артистка вирішила з розмахом відзначити радісну новину. Вона зібрала своїх подруг на вечірку на честь майбутньої крихітки. Серед зіркових колег і новоспечена матуся співачка Наталка Карпа. На святі Світлана Тарабарова не лише чутиме привітання, а й отримуватиме подарунки.

Торжество організували на Трухановому острові, що в Києві. Зірка вже встигла показати шматочок вечірки в інстаграм-сторіс. Так, гості писали свої побажання на плакаті з першим фото дівчинки з УЗД.

Для заходу Світлана Тарабарова обрала яскравий образ. Вона постала у сукні жовтого кольору довжини міді з воланами, яка підкреслювала її великий живіт. Співачка обрала зручне взуття – світлі кросівки. Вагітною вона позувала на тлі раритетної блакитної автівки, яка стане локацією для фотосесії гостей.