Після того, як СБУ заборонила в’їзд в Україну російському акторові Федорові Добронравову за численні візити до анексованого Криму, з’явилась інформація, що серіал "Свати", в якому він грав головну роль, можуть заборонити.

Читайте також: Це питання має два аспекти, – у Держкіно прокоментували ситуацію зі "Сватами"

Шоумен Володимир Зеленський, який є одним із творців серіалу зробив емоційне звернення до СБУ, в якому порадив відомству займатись безпекою України, а не серіалами.

На сторону Зеленського стала речниця СБУ Олена Гітлянська. "Можу особисто від себе погодитися із обуренням відомого шоумена", – написала вона і зазначила, що СБУ не має повноважень забороняти жодного фільму або серіалу, оскільки це є виключною компетенцією Міністерства культури України.

Проте не всі підтримують позицію Зеленського. Відома журналістка Марина Данилюк-Єрмолаєва, вважає, що серіал "Свати" – це зовсім не "український серіал, який придумали за українські гроші", оскільки машини там їздять з російськими номерами, а в кабінетах кіношних чиновників вистачає російських прапорців.

Згодом, актор "95 кварталу" записав ще одне відеозверення, в якому подякував за підтримку українців, які активно поширювали його відео у соцмережах та залишали коментарі підтримки.

Читайте також: Чим це відрізняється від артистів, які їздять в Росію? – акторка про скандал навколо "Сватів"

Після цього, у соціальних мережах почав набирати все більшої популярності хештег #сватамбути.

Небайдужі користувачі почали висловлювати свою підтримку "Сватам" і закликають не забороняти серіал на території України.