22 листопада СБУ заборонила Добронравову в'їзд в Україну за незаконні поїздки на територію окупованого Криму. Пізніше з’явилась інформація, що "Держкіно" може заборонити популярний серіал "Свати", в якому Добронравов грає одну з головних ролей.

Український комік та актор Володимир Зеленський, який є продюсером цього серіалу, став на його захист.

Читайте також: Скандал із забороною "Сватів": Зеленський зробив нове відеозверення

Акторка Ірма Вітовська, яка найбільш відома за роллю у комедійному серіалі "Леся + Рома", зробила свою заяву з приводу цього скандалу.

Вона наголошує, що після боїв у Іловайську у серпні 2014-го вона більше жодного разу не знімалась у російськомовному ігровому форматі ТБ.

Я спостерігаю лиш одне й те саме – чи то свідома диверсія, чи то стереотипне мислення про україномовного українця, як недолугого і примітивного, жлобкуватого та маргінала,
– переконана акторка.

Вітовська каже, що схильна думати, що російськомовний розважальний контент в українському телепросторі – це таки "диверсія".

"Це свідоме продовження нав'язування стереотипу малоросійства, вторинності всього українського та активної пропаганди російськомовності. Особливо серед молоді", – написала вона у своєму Facebook.

За словами акторки, що особливо її обурюють факти, коли у серіалах свідомо соромляться всього українського.

Виробляти серіал і заклеювати українські номери на авто, уникати назв, українською в кадрі.. і стверджувати, що то український проект.. З чого це видно? Чим це відрізняється від артистів, що їздять на заробітки до Росії? Та сама мотивація,
– вважає Вітовська.