У неділю ввечері, 29 листопада, відбудеться найочікуваніша подія осені на українському телебаченні – суперфінал "Танців з зірками". Вже за лічені години глядачі побачать останні виступи конкурсанток на паркеті, віддадуть вирішальні голоси за своїх фаворитів і нарешті дізнаються ім'я переможниці. Однак Санта Дімопулос переконана, що переможених у фіналі не буде. Про це вона оголосила в інстаграм-профілі.

До теми Суперфінал "Танців з зірками": до суддів приєднаються одразу три зірки

Тут немає переможців та переможених. Залишилися сильні, красиві, працьовиті, унікальні і кожна з нас гідна здобути кубок,
– написала Санта Дімопулос.

Попри те, що між учасниками шоу "Танці з зірками" нібито була шалена конкуренція, екссолістка гурту "ВІАГра" стверджує, що вміє дружити з жінками та щиро захоплюватися їхніми досягненнями й талантами. Вона зізналась, що на неї завжди можна покластися, адже її сила "в умінні допомагати, любити і віддавати".


Суперфіналісти шоу "Танці з зірками" / Instagram / @tanci1plus1

Проте співачка не приховує, що як вона сама, так і близькі вважають переможницею саме її, адже на проєкті вона зуміла побороти всі внутрішні бар'єри.

"Для себе і своїх рідних я вже перемогла: себе, свої комплекси, кордони, страхи, невпевненість, біль минулих втрат", – наголосила Санта Дімопулос.

Яким був шлях Санти Дімопулос на "Танцях з зірками"

Співачка розповіла, що проєкт подарував їй безліч неймовірних емоцій, знайомств та відкрив людей по-новому. Вона вкотре зауважила, що віддавалась "Танцям з зірками" на повну.

"Я кайфувала від кожного танцю і образу, познайомилася з різними людьми – "широкими", як океан, і "дрібними", як калюжа, чарувалась і розчаровувалася, відчайдушно плакала і голосно сміялася. Це і є життя! Я не просто брала участь в цьому шоу – я в ньому жила", – зізналась Санта Дімопулос.