На особистій сторінці в інстаграмі популярна Джамала звернулась до вчителів з подякою. Вона зняла ролик з нагоди Дня вчителя, поставши перед камерою з написом "Вчителі важливі". Зірка подякувала викладачам за віру і любов.

Читайте також Джамала поділилася архівними світлинами з Криму та розповіла про життя у приватному будинку

Сама ж Джамала зізналась, що в її житті не було неважливих вчителів, а всім педагогам, які навчали її від початкової школи в Алушті до консерваторії в Києві, вона безмежно вдячна. Зірка зауважила, що лише з роками зуміла усвідомити, який важливий внесок вчителі зробили в її розвиток.

Дуже важко одразу оцінити внесок своїх викладачів. Ти можеш оцінити вже через роки, коли думками повертаєшся до якихось фраз, коли пригадуєш слова, що казали тобі педагоги, коли використовуєш знання, якими з тобою ділилися, – написала артистка.

Образ Джамали

Для відео вона обрала атласну сукню смарагдового кольору зі спущеними рукавами-ліхтариками та принтом. До відвертого декольте та оголених плечей зірка привернула увагу завдяки численним ланцюжкам на шиї. З аксесуарів вона обрала й великі сережки-кільця.

Волосся Джамала зібрала у вишукану зачіску та зробила насичений макіяж. Артистка виділила очі стрілками, а губи нафарбувала ніжно-рожевою помадою. У досить звабливому образі вона виглядала жіночно та елегантно.