На своїй особистій сторінці в інстаграмі дівчина вирішила розповісти прихильникам, що для неї означає справжній успіх.

Читайте також Дівчина Макса Михайлюка Дарина Хлистун розповіла про їхнє знайомство та перші побачення

На кадрі Аліна позувала у стильному світло-коричневому подовженому жакеті та в штанах палаццо кольору праліне. Свій неперевершений образ дівчина довершила молочною атласною сорочкою.

На обличчі дівчина зробила насичений макіяж, губи нафарбувала коричневою помадою. Своє розкішне довге волосся вона вирішила вкласти в об’ємні локони.

Аліна Ляшук позувала у стильному вбранні
Аліна Ляшук позувала у стильному вбранні / Instagram / @lionilal

Для мене успіх – це не гроші чи матеріальне. Ми неправильно розуміємо поняття і стан успіху, чогось! Для мене успіх – прокидатися зранку і відчувати щастя! Якщо ти не прокидаєшся зранку і не відчуваєш щастя від запланованих справ, ти не успішний,
– написала Аліна.

Дівчина каже, що для неї успіх – це улюблена справа, яка приносить колосальне задоволення, дозволяє отримати можливості і реалізувати свій потенціал. А матеріальні іграшки – це найпримітивніший рівень розвитку мислення людини, яка насправді не знайшла в житті того, чим дійсно хоче займатися і тому старається заповнити порожнечу в своїй душі дорослими/великими іграшками.

"Мені іноді настільки цікаво спостерігати, коли ніби-то статусні люди називають бірки своїх костюмів, вартість покупок/послуг, і ведуть себе так, ніби їм жити 100500 років, ці наповнені вдаваною серйозністю, за якою нічого не стоїть, обличчя", – заявила ексучасниця "Холостяка".

За її словами, свобода душі – це найважливіше, чого ми можемо досягнути у власному розвитку.