Катерина Кухар поділилася результатом зйомки на своїй особистій сторінці в інстаграмі. Зірка пригадала, як 18 років тому, коли вона відпрацювала перші у своєму житті три сезони на сцені, вона дала своє перше в житті інтерв'ю для журналу Cosmopolitan.

Читайте також У молочному костюмі: Джамала засвітила трендовий образ – фото

Досі пам'ятаю свій головний професійний інсайт, який я винесла у свої 20 років і який досі зберігається в тому номері "Листопад 2002": "У балеті потрібно працювати головою",
– пригадала балерина.

Катерина Кухар через роки рада знову повернутися на сторінки свого першого журналу. Для вересневого номера знаменитість приміряла кілька яскравих образів, провела тест-драйв і дала велике інтерв'ю з новими інсайдами.

На фотосесії суддя шоу "Танці з зірками" позувала в атласній сукні кольору фуксії з чималим розрізом на тілі. Літній look зірка доповнила білими трендовими босоніжками з квадратним носком. Її образ довершував макіяж з акцентом на очах.


Катерина Кухар на обкладинці Cosmopolitan / Cosmopolitan​


Катерина Кухар стала головною героїнею вересневого номера / Instagram


Суддя шоу "Танці з зірками" позувала у ніжному образі / Instagram

На інших кадрах Катерина Кухар постала в червоній сукні з оголеними плечима та червоних туфлях.

"Завжди мріяла побачити справжню барбі", "Ви неймовірно красива", "Обожнюю вас за талант і вміння красиво говорити", "Дуже красива", "Чарівна. Неможливо налюбуватися", – писали прихильники в коментарях.

Бейкстейдж зйомки для вересневого номера Cosmopolitan : дивіться онлайн