У вівторок, 26 листопада, ми повідомляли шанувальників всесвіту "Зоряних війн" про те, що світова прем'єра фільму, яка запланована на 16 грудня 2019 року, була на межі зриву. Адже рейтинг фільму міг впасти через те, що сценарій до майбутньої прем'єри з'явився в інтернеті задовго до дебютного показу.

Читайте також: "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження": з'явилися нові персонажні постери і трейлер до фільму

Як ми вже повідомляли, прибиральники готелю знайшли його у номері одного з акторів стрічки. Після цього вони виставили сценарій фільму "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження" на продаж за 80 мільйонів доларів.

Творці фільму, які розповіли про інцидент, вирішили приховати ім'я винуватця, проте він сам вирішив зізнатися про свій промах своїм фанатам. В ефірі ранкого шоу Good Morning America Джон Бойєга заявив, що курйоз трапився через його неуважність.

За словами актора, після завершення зйомок фінального епізоду він переїжджав у нові апартаменти, тому сценарій залишив під ліжком і готелі. Проте у його планах було забрати друкований варіант сюжетної лінії наступного ранку, про що він забув через візит друзів.

Актор "Зоряних війн" зізнався, що забув сценарій в готелі: відео