Близько місяця тому на ютуб-каналі Star Wars з'явився перший телевізійний трейлер до фільму "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження", який за першу добу його переглянуло 1,2 мільйона осіб. А наприкінці листопада представники картини опублікували в мережі другий ролик.

До речі, Наступна частина "Зоряних війн" може вийти в новому форматі

За сюжетом дев'ятого епізоду "Зоряних війн", через рік після подій, які відбулися у фільмі "Останні джедаї", залишки Опору намагаються впоратися з внутрішніми заворушеннями. Проте їм знову доведеться зіткнутися з Першим Орденом. Древнє протистояння джедаїв і ситхів досягає піку.

"Зоряні війни: Скайвокер. Сходження": дивитися другий трейлер

Це цікаво! Зірка фільму "Диво-жінка 2" Ґал Ґадот пояснила, чому її героїня відмовилася від меча та щита

"Зоряні війни: Скайвокер. Сходження": дивитися перший трейлер

Нагадаємо вам, який вигляд мають персонажні постери головних героїв фільму.

Такод варто додати, що перший постер до фільму "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження" був опублікований на офіційній сторінці стрічки в інстаграмі. На ньому зображені головні герої нової частини – Рей (Дейзі Рідлі) і Кайло Рен (Адам Драйвер).

А над героями – Імператор Палпатін (Єн Макдермід), який згідно з сюжетом мав загинути ще у VI епізоді саги "Зоряних війн". Додамо, що режисером нового фільму став Джей Джей Абрамс, який зняв також стрічку "Зоряні війни: Пробудження сили" і виконував роботу виконавчого продюсера у картині "Зоряні війни: Останні джедаї".

"Зоряні війни: Скайвокер. Сходження": дивіться тизер