Сара Джессіка Паркер досить часто з’являється на Мангетені, а все тому, що вона є власницею бутика, в якому любить проводити вільний час, пише 24 канал.

Читайте також У 18 років: донька Кейт Мосс дебютувала на подіумі та представила колекцію Miu Miu

Знаменитість допомагає консультантам та водночас клієнтам з підбором взуття та керує різними дрібницями. Відкриття магазину відбулося влітку. Папараці вкотре сфотографували Сару біля її бутика у досить незвичному образі.

Образ Сари Джессіки Паркер

Акторка зображена на світлинах в осінньому аутфіті. Вона одягнула сіру майку з глибоким вирізом та сірі спортивні штани. Незвичності такому спортивному образу додали замшеві чоботи з перлинками на каблуці.

Знаменитість одягнула блискучу куртку на довгий рукав. Своє біляве волосся акторка розпустила та залишила хвилястим. Серед аксесуарів Паркер приділила увагу чорній сумці з рожевим ременем, коричневим сонцезахисним окулярам, масивним навушникам та захисній сірій масці з надписом SJP.

Варто зазначити, що Сара Джессіка Паркер постійно перебуває у захисній масці. Таким чином зірка на власному прикладі показує, що не варто нехтувати здоров'ям, адже коронавірусна хвороба досить підступна і може вразити кожного.


Сара Джессіка Паркер на Мангетині / Getty Images