Цього року знаменитості, як і багато інших людей, надають перевагу відпочинку в Україні. Оскільки поширення коронавірусної хвороби у світі триває, то не всі наважуються відправитися у закордонні подорожі. Тому під час літніх відпусток українці вивчають мальовничі місця рідної землі. Співак та шоумен JULIK разом із найближчими людьми також мандрує Україною. Артист поділився з журналістами 24 каналу враженнями від внутрішнього туризму.

Читайте також Готелі з басейнами у Карпатах: умови, переваги та ціни

Я давно планував відпочити. В умовах карантину вирішив не відправлятися далеко, а провести сімейну відпустку у серці Карпат. Декілька днів для перезавантаження, натхнення були необхідні. На свіжому повітрі набираюся сил на новий робочий сезон,
– поділився JULIK.

Співак розповів, що під час такого відпочинку можна поплавати у басейні, затишного вечора посидіти разом із друзями чи сім'єю біля вогнища, прогулятися красивою місцевістю та побути у гармонії з природою. Звісно, що не варто забувати про ласування смачною їжею.


JULIK з дружиною та сином / Фото: Пресслужба

"З упевненістю можу сказати, що мандрувати Україною – нереально круто. Раджу кожному виділяти хоча б декілька днів на поїздки, які урізноманітнять звичайні будні. У такій місцевості можна усамітнитися, відпочити від турбот та повсякденної метушні", – розповів артист.


JULIK з друзями відпочиває в Карпатах в селі Яблуниці / Фото: Пресслужба