На особистій сторінці в інстаграмі знаменита попвиконавиця Гіларі Дафф оголосила про третю вагітність. Вона показала зворушливий ролик з коханим, на якому засвітила округлий живіт. Співачка постала у светрі карамельного кольору та темних джинсах. Ззаду її обіймав чоловік артист Меттью Кома, який ніжно притримував животик майбутньої багатодітної мами.

Читайте також Дружина Володимира Остапчука познайомилась з дітьми: відео

Наша сім'я росте. Хоча поки більше я,
– з гумором написала Гіларі Дафф.

Менше ніж за добу відео викликало фурор у мережі. Його переглянуло понад 5 мільйонів користувачів, а у коментарях родину вітали зіркові друзі співачки.

Для Гіларі Дафф дитина, стать якої батьки наразі тримають в таємниці, стане третьою. Від першого 6-річного шлюбу з хокеїстом Майком Комрі вона виховує 8-річного сина Луку Круза, а від чоловіка Меттью Коми – 2-річну донечку Бенкс Вайолет.

Варто зазначити, що шлюб пара уклала в грудні 2019 року вже після народження дівчинки. Скромне і стримане весілля було закрите для журналістів і відбулось у будинку Гіларі Дафф. На церемонії були тільки рідні та близькі друзі. Варто зазначити, що закохані з'їхалися ще 2017 року, тому цей шлюб став одним з найочікуваніших.