15 жовтня пара відомого україського шоумена Володимира Остапчука та нотаріусині Христини Горняк офіційно стала подружжям. Володимир виховує двох дітей після першого шлюбу з Оленою Войченко, він забезпечує їх матеріально і проводить разом час, хоча б два дні на тиждень.

До теми Не дозволяє приходити дітям: дружина Володимира Остапчука висловилась про Олену Войченко

Днями до зіркового батька прийшли його діти. На особистій сторінці в інстаграмі Остапчук поділився відео, де його друга дружина Христина спільно проводить час з 7-річною донечкою Володимира Емілією.

На милому ролику Христина розмовляє з Емілією та розглядає з нею зошит для нот. Згодом вони вдвох сіли за фортепіано та грали на ньому. В той час Володимир Остапчук веселився із 3-річним сином Еваном та грався з ним машинками.

Нагадаємо, що раніше Христина Горняк в соціальних мережах заявляла, що колишня дружина шоумена ревнує до неї: "Спираючись на те, що не дозволяє приходити їм до нас – очевидно, так. Потрібен час". Такий висновок вона зробила тому, що Олена Войченко начебто не пускала дітей до зіркового батька. Втім, схоже на те, що вона переглянула своє рішення.

Дивіться відео онлайн знайомство Христини Горняк з дітьми: