Зірка на урочистому врученні нагороди подякувала своїм батькам, чоловікові, дітям, усім, хто коли-небудь підтримував її. Адже все, що її оточує, допомагає рухатись далі.

Читайте також: Названо жінок року за версією журналу Glamour

Пропонуємо прочитати повний текст промови Ніколь та взяти щось і для себе, щоб ставати все кращими.

"Дякую, Glamour, за цю високу честь. Це був найбільш незвичайний рік. Я використовую слово "незвичайний" у всіх його значеннях. Адже ми знаходимося в незвіданих водах.

Але оскільки ми зібралися сьогодні ввечері, щоб святкувати – і я хочу вклонитися іншим лауреатам за їх феноменальний внесок в мистецтво, культуру, дослідження, права людини – я хочу скористатися моментом, щоб сказати, що це вшанування нас. Того, що робить нас нами.


Ніколь Кідман на премії "Жінка року" за версією журналу Glamour

У родині, де я росла, всі були рівні. Може, так було тому, що це був будинок, повний вчених і академіків. Чи тому, що це були 70-ті роки в Австралії, і це був час демонстрацій і змін. Моя мама була феміністкою, але у мене також був підтримуючий і люблячий батько. Для нас важливу роль відігравало єднання і підтримка. Мені дуже пощастило мати таких батьків – підтримуючих, розширюючих можливості, обнадійливих. Там була їхня любов... те, що є в моєму домі зараз. І це те, що я хочу передати не тільки своїм власним дітям, а й оточуючим.

Читайте також: Ніколь Кідман поцілувала колегу-актора на очах у чоловіка на церемонії "Еммі": фото та відео

Я сестра, я мати, дочка, я дружина, я жінка з кар'єрою... Я мати чотирьох люблячих дітей, дочка видатної матері, батька і дружина по-справжньому хорошої людини. Це те, ким я є, і чому сьогодні я стою тут. І я знаю, що не всім пощастило як мені.


Ніколь Кідман та її чоловік на премії "Жінка року" за версією журналу Glamour

Наскільки ми сьогодні прагнемо, з усім, що відбувається в світі, в безпечне місце, до людей, найбільш схожих на нас – людям, чию стать, сексуальність, расу або політичні погляди ми поділяємо – я переконана, що гальванізація всіх нас необхідна. Я щиро вважаю, що ми повинні ділитися любов'ю, де б ми не бачили, що хтось її потребує.

Одна з перших речей, які я дізналася під час роботи з організацією ООН-жінки, що займається підтримкою жінок, які пережили насильство, – це те, наскільки критичною може бути солідарність інших. Почуття, що вони не самотні. Що є допомога. Так що давайте говорити. Давайте пропонувати нашу підтримку і створювати зміни. Йдеться про будівництво мостів. Мости приносять розуміння, співпереживання, приносять зміни...


Ніколь Кідман на премії "Жінка року" за версією журналу Glamour


Ніколь Кідман на премії "Жінка року" за версією журналу Glamour

Я дуже вдячна людям в моєму житті, які зробили мене мною. Це привело мене до цієї точки, до цього року. До мого життя і моєї мети в ньому. Я хочу сказати спасибі. Дякую за підтримку і обійми, за те, що дозволяли мені робити помилки і переживати падіння і злети, відчищали мої коліна, навіть якщо вони були закривавлені, й допомагали літати. Спасибі за любов. Я обіцяю передати її далі".