Популярна українська артистка Наталія Могилевська продовжує пощирювати світлини на своїй сторінці в інстаграмі. Найстильніші образи зірки залюбки переймають щанувальники, і новий її аутфіт не стане винятком.

До теми У вишуканому костюмі: Маша Єфросиніна показала елегантний образ – фото

Look Наталії Могилевської

Знаменитість позувала перед камерою на вулицях Києва. Співачка приміряла блакитну класичну сорочку, яку зав'язала на талії, підкресливши стрункість. Її вона поєднала з біло-оранжевою смугастою спідницею довжини міді. Цікаве вбрання Наталія доповнила білосніжними лоферами.

Трендовий образ Могилевська підкреслила великими сонцезахисними окулярами прямокутної форми, а також шкіряною сумкою верблюжого кольору. Артистка вклала волосся у високий пучок, випустивши біляві пасма. Образ завершував легкий макіяж співачки, в якому зірка зробила акцент на натуральній красі.

У підписі до фото Наталія Могилевська зазначила, що цього року осінь видалася неймовірно теплою, хоч днями стало прохолодніше. Але зірка запропонувала продовжити осінньо-теплий настрій і зазначила, що весь тиждень буде ділитися результатом нової фотосесії.

На фото зовсім немає золотого і червоного листя, але красиві, стильні і легкі образи – все те, від чого не хочеться відмовлятися і ховати в пуховики,
– написала Наталія Могилевська.


Наталія Могилевська / Instagram / @nataliya_mogilevskaya


Наталія Могилевська / Instagram / @nataliya_mogilevskaya