24-річна акторка "Гри престолів" Софі Тернер та 31-річний співак Джо Джонас планують стати батьками вдруге. Наприкінці липня в зіркового подружжя народилась донечка, але вони хочуть мати велику родину. Про це повідомляє видання Us! Weekly.

Цікаво Співачка ONUКА вперше показала обличчя сина: чуттєве фото

Джо Джонас і Софі Тернер зрозуміли, що хочуть жити у великій родині після того, як у них народився первісток. Це набагато більше зблизило їх. Пара звикла до нової ролі батьків та відчуває себе щасливими. До того ж, вони намагаються доглядати за дитиною разом.

Джо і Софі вже намагаються зачати ще одну дитину. Вони були дійсно дуже раді поповненню. Народження дочки зблизило їх ще більше. Тепер вони разом мріють про велику сім'ю, – повідомляє видання.

Варто зазначити, що і Софі, і Джо виросли поряд із братами. У співака їх троє, а в акторки – двоє. Тому можливо, що зіркове подружжя бере приклад зі своїх батьків.

Що відомо про вагітність Софі Тернер

Нагадаємо, що про вагітність Софі Тернер стало відомо на початку лютого. Тоді майбутні батьки не афішували це на публіку, однак акторка спокійно прогулювалась вулицями міста з округлим животом.

Нещодавно Софі повідомила дату народження доньки: 22 липня. Вона показала кулон, на якому написана ця щаслива дата. Окрім того, на честь малюка акторка зробила татуювання на зап'ясті, набивши там першу літеру її ім'я, Вілл. Зазначимо, що трохи вище є тату з першою літерою її коханого, Джо.

Подивитися повністю: https://www.spletnik.ru/buzz/love/99524-sofi-terner-i-dzho-dzhonas-planiruyut-vtorogo-rebenk